Belletti hráč Chelsea

Je to tak. Belletti se stal hráčem Chelsea. Belletti po podstoupení zdravotních testů podepsal tříletou smlouvu. ČLÁNEK OBSAHUJE VIDEO

Chelsea hledala pravého obránce a jmenuje se Juliano Belletti.

Juliano po podepsání smlouvy pro Chelsea TV řekl : „Je to jedno velké překvapení. Včera jsem hovořil s Chelsea a dneska je podepsaná smlouva. Barcelona nedělala žádné problémy. Jsem typický brazilský obránce. Rád útočím po stranách.“

PŘÍPAD ALVES

Chelsea se nedaří získat Alvese, a tak se poohlídla po jiném pravém obránci. Sevilla chtěla za Alvese sumu 27 miliónů liber. Blues neakceptovali tuhle sumu.

„Když Chelsea kupuje hráče, tak není pochyb, že cena pro Chelsea je jiná než cena pro jakýkoli jiný tým,“ prezident Blues Bruce Buck řekl pro 5live.

„Při nákupech hráčů ze sebe musíme vždy dostat to nejlepší, ale jestli je cena nepřiměřená, tak prostě Chelsea nebude s přestupem souhlasit. To je velmi důležitý důvod, proč jsme nemohli uzavřít dohodu s FC Sevilla. Když se podíváme zpět, tak někteří hráči nehráli tak dobře, jak jsme si mysleli, že budou hrát, ale to patří k fotbalu. Stává se, že klub neuzavře obchod s jiným. Chelsea je hodně opatrná,“ uzavřel Buck.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.