Real chce stále Robbena

Otec Arjena Robbena stále doufá, že se jeho syn stane hráčem Realu Madrid před koncem tohoto měsíce. Zatím je ale Robben ještě u nás, tak se nemusíte vůbec ničeho obávat.

Real je posedlý Robbenem už celé léto, ale je neschopný předložit smlouvu, která by Blues vyhovovala. Chelsea totiž požaduje více, než Real nabízí.

Trenéra „bílého baletu“ Bernarda Schustera zajímá více hráčů, než jen samotný Robben. Chce získat napřídklad Daniela Alvése ze Sevilli, kterého se snaží získat Chelsea. Sneider a Drenthe už jsou na Bernabeu, teď už jen získat Arjena. Schuster prozradil, že jeho hlavním cílem je teď Robben a zmiňovaný Alvés.

Nová španělská liga začíná v plném proudu tento víkend a Nizozemec by chtěl být fit po nešťastném zranění. Hans Robben, kdo také jedná s hráčovým agentem, chce aby se už tento měsíc, záložník Chelsea, připojil do Primera División.

„Je možné, že se Arjen stane hráčem Realu Madrid, ale situace je nyní všelijaká. Buď zůstane v Chelsea nebo půjde do Realu Madrid.“ řekl pro AS.

„Doba podepsání smlouvy vyprší za deset dní. Doufám, že si mého syna Real koupí, i když si tím nejsem jistý. Můj syn je momentálně zcela připraven hrát fotbal, protože je zdravý.“

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.