Reprezentace volá

Náš tréninkový komplex v Cobhamu bude v příštím týdnu příliš vyprázdněn, spousta hráčů totiž půjde na povinné mezinárodní působení okolo světa.

Tři afričtí hráči Chelsea budou uprostřed týdne statečně bojovat. Dnes večer bude Michael Essien pomáhat Ghaně v přátelském utkání proti Senegalu, doma na Millwall New Den stadionu. Didier Drogba spolu se Salomonem Kalouem budou v Paříži, kde si to v přátelském utkání rozdá Egypt s Pobřežím slonoviny. Tyto dva celky spolu soupeřili i ve finále afrického poháru.

Také doufejme, ať se dnes večer bude dařit Michaelovi Manciennemu. Náš devatenáctiletý obránce, který je nyní na hostování v Queens Park Rangers, byl právě nominován do týmu Anglie do 21 let. Hrají dnes večer v Bristol City na Ashton Gate proti Rumunsku.

Zítra se bude konat šest sportovních udalostí a my máme hráče v jednom ze speciálních. Portugalsko poletí do Armenie na kvalifikaci Mistrovství Evropy. K portugalskému mužstvu se připojí náš Paulo Ferreira spolu s Ricardem Carvalhem.

V londýnském Wembley Stadium se ve středu odehraje přátelské utkání mezi Anglií a Německem. Do svých plánů zahrnul Steve McClaren pětici našich fotbalistů, jmenovitě kapitán John Terry, Frank Lampard, Ashley Cole, Joe Cole a Shaun Wright-Phillips, který doufá, že nastoupí.

Petr Čech se bude zase pyšnit mezi tyčkami v brance České Republiky, která zavítá na půdu Rakouska, mezitím co Tal Ben-Haim bude odvážně bojovat za Izrael na stadioně v Bělorusku.

Francouzské trio Florent Malouda, Claude Makelele a Lassana Diarra doufají k nástupu na trávník proti Slovensku v Trnavě.

A na závěr, John Obi Mikel dostal šanci od trenéra Nigérie a tak se vrací zpět k týmu. Jeho tým poletí do Skopje, aby se utkal s Makedonií.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.