Alves sní o Realu

Aktualizováno. Obránce Sevilly Daniel Alvés stále věří v přestup do mistrovského Realu Madrid. Hrát za tento klub, bylo vždy jeho velkým snem a zanedlouho bude skutečností.

Alvés chce odejít od držitelů poháru UEFA a hledat nové angažmá, ale po několikátém zamítnutí nabídky Chelsea od Sevilly do hry vstoupil Real Madrid.

Chelsea potvrdila svůj zájem o obránce národního týmu Brazílie. Alvés byl nešťastný, že už nepůjde do Chelsea, tak se aspoň potěšil, že by se mu mohl splnit jeho sen z mládí. Hrát za Real Madrid.

Ofenzívně laděný obránce, který hrál ve španělském Super Cupu právě proti Realu, uznal, že byl lákán k přestupu na Bernabeu. „Hráč, který by řekl, že mojím snem není hrát za Real, je lhář“ řekl Alves deníku Marca.

„Ledajaký fotbalista by chtěl hrát za tento klub. Já nejsem odlišný, ale nedokážu se ještě rozhodnout, jestli tam odejdu.“ Alvés je velmi šťastný, že se jeho přání může splnit v příštím týdnu. „Je to docela komplikovaná záležitost“ dodal.

„Chci mít v sobě jasno. Chtěl bych se stát profesionálním fotbalistou a pokud bych opustil Sevillu, je mě to líto, ale toto je pro mně velice speciální klub.“

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.