Benitez mluví o vysokých platech

Rafael Benitez se zastává názoru, že vedení Liverpoolu bude dávat přiměřený plat hráčům, kteří sepíšou s klubem smlouvu. Jeho hlavní otázkou zůstává…proč se Malouda nakonec rozhodl odejít do Chelsea.

Benitez říká, že Liverpool má dostateční finanční prostředky, aby mohl konkurovat ostatním klubům, ale neústupné je, že Rafa nepřináší hráče na Anfield, ledaže by platy byli v přípustné výši.

Florent Malouda se rozhodl odejít na Stamford Bridge po zrušení přestupu na Anfield Road. Benitez prohlásil, že je nešťastný, že se takto francouzký záložník rozhodl.

„Zkusili jsme získat nové hráče a věříme, že budou pro nás dost dobří.“ řekl pro The Times. Nyní v moderním fotbale závisí vše na penězích. Někteří hráči upřednostňují větší plat, takže je někdy obtížné hráče udržet."

„Jestliže budeme chtít, tak můžeme v přestupovém trhu konkurovat každému týmu, ale my platíme hráčům přijatelný plat za to co si zaslouží.“

„Malouda byl jeden v našem seznamu letních posil, ale on se rozhodl pro Chelsea. On ví proč. Životní styl v Londýně? Tak to nevím. Nechci vědět proč upřednostnil londýnský celek před naším, ale určitě by mi dokázal odpovědět.“

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.