Pokud Chelsea získá Alvese, Robben zamíří do Realu

O přestupech obou těchto hráčů již bylo napsáno opravdu mnoho a zdá se, že směsice mýtů, polopravd a vyjímečně podložených a pravdivých informací nekončí.

Daniel Alves by se měl přesunout na Stamford bridge pokud se Roman Abramovič odhodlá sáhnout do peněženky a vylovit z ní sumičku okolo 40 miliónů eur. To by pro něj zřejmě nebyl problém, ale pryč jsou časy, kdy jen dával a nechtěl brát. A aby jeho portmonka opět mohla chrochtat blahem, rád by zacelil výdaj vynaložený na Alvese prodejem Robbena do Realu.

Podle zpráv ze Španělska je na příchod nizozemského rychlíka vše připraveno a tento přesun zdržuje jediná věc. Dohoda o výši odstupného. Zatímco Chelsea by ráda zpět celou částku za Alvese, tedy 40 miliónů Eur, Real nechce jít nad třicet.

Nedávno španělský gigant připustil, že má o Alvese též zájem, ale zároveň zdůraznil že prioritou je pro ně získání Arjena Robbena. Sevilla je ochotna Alvese do Realu uvolnit, pokud by se opačným směrem vydal na hostování další brazilský bek, Cicinho.

Logické vyústění této situace se nabízí. I když Real jeví o Alvese taky zájem, Robben je mu přednější a Alvese by mohl „nechat“ Chelsea. Ta následně pustí do Realu Robbena, aby pokryla výlohy za brazilského beka. Zdá se to jednoduché… Tak uvidíme.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.