Hodnocení přestupů

Úžasné úvodní vítězství a skvělé výkony našich posil. To je poslední dobou téma číslo jedna.Sezona teprve začala, ale myslím si, že už nyní můžeme ohodnotit první přínosy nových posil.

Ještě před začátkem nového ročníku Premier League začala kritika Joseho Mourinha,kvůli jeho přestupové politice, názory na nákupy, které vlastně nic nestály až na Maloudu, se velmi různily, podme se tedy podívat jako to po prvním kole vypadá.

Florent Malouda: Stihl už dát za Chelsea 3 góly a z toho dva velmi důležité.. Je to hráč, který si zjevně velmi rychle zvykl na nový styl. Jose Mourinho ho pravidelně využívá a Malouda z toho těží.

Hodnocení přestupu: 8

Claudio Pizarro: Svůj gólový debut v Chelsea si mohl odbýt už v zápase proti Manchesteru. Tam však bohužel neproměnil penaltu. Vše si však vynahradil v neděli, když svým prvním gólem v novém dresu srovnal skóre a pomohl tím Chelsea k cenným třem bodům.Vypadá to, že mu anglický styl nebude dělat problém. A jelikož zatím hraje velmi dobře je jedním z adeptů na záskok za Didiera Drogbu v době Afrického poháru.

Hodnocení přestupu: 7 (nebude mít tolik prostoru jako Malouda, ale bojovnost mu nelze upřít)

Tel Ben Haim: Při své premiéře určitě vyloženě nezklamal. Měl to velmi těžké. Obrana nebyla úplně precizní, chyběl ji John Terry a při novém stylu hry bylo ještě více práce než kdy jindy. Pracovla však kvalitně a nedělala příliš mnoho chyb.

Hodnocení přestupu: 6 (neměl by hrát základ, pokud se však bude opakovat lonská sezona mohl by být kvalitní náhrada)

Steve Sidwell: Příliš toho v neděli neodehrál. V přípravných zápasech však určitě odehrál dobrá utkání.V neděli se ukázala pouze jeho střela, které však chybělo pár centimetrů k tomu, aby bylo gólovou.

Hodnocení přestupu: 7 (zřejmě to také není hráč základní jedenáctky, ale svou kvalitu ukázal)

Ročník Utraceno

07/08 13,5 mil.liber (jen pro porovnání je to tolik, kolik stál Khalid Boulahruz a A.Cole dohromady)

06/07 72,5 mil.liber
05/06 52 mil.liber
04/05 99 mil.liber

03/04 120,6 m­il.liber (nejvíc v historii klubu)

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.