Jose Mourinho opět lhal?

Popravdě řečeno, spekulace kolem Arjena R. začínají být už poměrně únavné. Co mi však připadá ještě PODIVNĚJŠÍ je chování Mourinha.

Není tomu tak dávno, co prohlásil ''Arjen nikam nepůjde'' !!! Poté se vyrojila prohlášení Calderona, prezidenta Realu Madrid, který okamžitě prohlásil, že přestup už je pouze formalitou. Do toho celého ještě otec a manažer Nizozemce v jedné osobě prohlásil, že přestup do Bílého baletu by byla skvělá volba. A jak známo na svého otce Arjen dá.

V poslední době se však kruh začíná uzavírat. José Mourinho se vrátil z dovolené, aby společně s Peterem Kenyonem domluvili případný Arjenův odchod… A cena? 20 mil. eur!!! Zdá se vám to za 23 letého holandského rychlíka málo?

A aby nebylo všemu konec, Real se zajímá i o Michaela Ballacka. Muže jenž by to měl letos v Chelsea neobyčejně těžké.. Jen těžko lze tedy předpokládat, že on sám by nějak zvlášt bojoval o setrvání v modrém dresu…Ale je zde jeden problém. Real chce zabít dvě mouchy jednou ranou a přestup obou Modrých chlapců zkompletovat a dát za ně 40mil eur..

Tady by však mohl nastat problém, jelikož podle deníku The Sun žádá Chelsea téměř dvojnásobek této částky..Mno nevím jestli se v tom někdo vyzná, ale pravdou je, že Modré srdce tluče dál.

Tak uvidíme.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.