Frankie : Chceme titul zpátky

Lamps chce s Chelsea opět dobýt Premier League. Po minulé sezóně, kdy Chelsea skončila 2. za Manchesterem United chce vrátit tituly na Stamford Bridge.

Manchester United utratil přes 50 miliónů liber na nákupech posil. Chelsea koupila pouze Maloudu za 13,5 miliónů liber, ostatní hráči přišli zadarmo, ale zpráva ze Stamford Bridge je jásná : „Chceme titul zpět.“

„United utratii mnoho peněz a nakoupili plno skvělých hráčů, ale nikdo z nás, když si povídáme po tréninku z toho nemá strach. Myslím si, že neukáží v sobě dostatek předpokladů a důvěry k vítězství v Premier League. Neodvrátitelný fakt je, že Chelsea během 3 sezón vyhrála 2× Premier League a další trofeje. Náš kádr je momentálně zesílen a Frank Malouda ukázal svuj talent už proti Manchesteru United v Comunity Shield. V Chelsea je plno skvělých hráčů, jesliže se mě někdo zeptá, koho se před sezónou bojím, tak musím opodvět, že nikoho,“ řekl anglický záložník pro The Sun.

John Terry je se zdravotnímy problémy mimo hru, tak si vezme kapitánskou pásku proti Birmingam City právě Lampard.

Na mobilních telefonech vyšel speciální kanál věnovaný Frankovi Lampardu s názvem Frank TV. Lamps uvedl pro Frank TV , že Chesea v sezóně 2007/08 nebude používat zranění důležitých hráčů jako výmluvu.

Přesně řekl : „Nejsou možné výmluvy od nás v takových případech.“

„V případech problémů hráčů se nesmíme vymlouvat. Máme skvělý tým a hráči, co jsou mimo hru se zase vrátí. Malouda, Glen Johnson, Salomon Kalou a Ashley Cole jsou doufám v pořádku, protože my se nevzlížíme pouze k 1. týdnu Premier League, ale musí být v pořádku i na ostatní duely. Velcí hráči jako Dider Drogba a John Tery se doufám brzo vrátí, protože lidi věří, že s nimi budeme vyhrávat zápasy,“ dokončil Frankie.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.