Nedobytný Stamford Bridge..

I přestože v lonské sezoně přišlo hodně výpadků, hodně zbytečných bodových ztrát, jedno je jasné, Stamford Bridge loni opět nikdo nedobyl. A tato skvělá série může pokračovat!!

Stánek, který měl původně sloužit Fulhamu, totiž své kouzlo stále má a hodlá si ho udržet. K tomu však bude potřebovat také pomoc chlapců v modrých dresech a jelikož J.T. je mimo hru a zřejmě bude několik domácích zápasů sledovat jen z tribuny (možná z čestného lože, Abramovič by si jej jako nejlépe placeného hráče PL měl vážit :D ), tak bude muset celou Modrou obranu dirigovat muž, který dle mého názoru patřil v minulé sezoně k těm vůbec nejlepším. Ricardo Carvalho.

Tisková konference, které se zúčastnil, a v které se probírala nejenom domácí neporanitelnost, ale také absence klíčových hráčů naší sestavy (J.T. DiDie). Samozřejmě Schevchenko se svou naprostou neformou, Michael Ballack, jakožto hráč, který by měl sedět pouze na lavičce (pokud ovšem zůstane) a Arjen Robben, hráč který je nyní více doma ve španělsku než na ostrovech. To všechno je obrovské mínus pro Blue Army, ale Ricardo to tuší, a proto slibuje obrovské nasazení a touhu po vítězství. Také prohlásil, že spousta kluků v Chelsea je na tento zápas připravena a všichni se těší. Chápeme také, že se musíme koncentrovat, nebude to lehké ale chceme se o to poprat.

„Musíme být silní, protože máme spoustu zraněných hráčů. Máme však skvělý tým a spoustu hráčů, kteří jsou připraveni. Doma jsme silní a musíme toho využít. Náš stadion bude jako zbraň, s níž si nebudou soupeři umět poradit.“

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.