Lampard: Robben bude chybět

Jak už to v některých týmech bývá, hráči se dovedou spřátelit a potom je těžké jít jinou cestou. Nejinak tomu bylo v Chelsea. Když se Lampard dozvěděl o odchodu parťáka ze zálohy řekl, že bude v týmu chybět.

Média ve španělsku již dlouho spekulují o přesutupu Arjen Robbena do Realu. V posledních dnech se ještě přidal zájem o Drentheho s kterým již má Real Madrid skoro podepsanou smlouvu. Přesutup Arjena ještě nebyl oficiálně potvrzen, ale Frank Lampard již asi tuší, že jeho kamarád Arjen Robben přestoupí do španělského hlavního města. A tak vydal krátké interview o odchodu jednoho z nejlepších hráčů současnosti a myslí, že bude v týmu chybět.

Ale zástupce našeho kapitána ví, že by jeho odchod neměl mít za následek vypadnutí z boje o titul v nadcházejícím ročníku Premier League. ,,Je to výborný hráč a skvělý kamarád," řekl Lamps pro The Sun. „Jestlíže skutečně odejde do Realu, tak to bude pro nás bude ztráta, ale přeju mu hodně štěstí ve fotbale. Arjen byl velkým článkem v Chelsea, která vyhrála 2× Premier League. Žádný hráč, který odejde z Chelsea, nás ovšem nepoloží na kolena. Získat titul v Premier League můžeme i bez něho.“

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.