Real Madrid se zajímá o Holanďany

Média ve španělsku v posledních dnech hodně spekulují o příchodech třech holandských reprezentantů do kádru Realu Madrid. Jedná se o Robbena, Drentheho a Sneijdera.

Dlouhou dobu se už jedná o budoucnosti Arjena Robbena. V posledních dnech se již psalo, že Real má Arjena jistého, ale nemusí to být tak nutně pravda, protože to zatím žádná důvěryhodná média nepotvrdila. Ve čtvrtek už prošel zdravotními testy Royston Drenthe o kterého se také zajímala Chelsea. Real podle medií zplatí něco kolem 13 milionů eur a podepíše 5-letý kontrakt. Odchod Robbena je taky na spadnutí. Třetí ze zmíněných Sneijder je Realu taky blízko. Možní blíž než by se čekalo.

Hlavně zápletka kolem Robbena je čím, dál více zamotanější. Na začátku léta tvrdil otec Arjena Hans, že naše křídlo podepíše nebo spíše, že zůstane v týmu, ale před týdnem tvrdil úplný opak. Tvrdil, že chce, aby jeho syn co nejdříve přestoupil na Santiago Bernabeu. Přidal se i prezident Realu Calderon, který řekl, že je pro něho Robben cíl číslo jedna.

Robben přišel do Chelsea z PSV Eindhoven v roce 2004, kdy začal Roman Abramovič dávat dohromady skládačku jménem Chelsea Football Club. V tomto roce přišly do klubu velké posily a hlavně manager José Mourinho. Abramovičova peněženka vyplatila 12 milionů liber a jeho cena se za těch pár sezon rapidně zvíšila. Holandské křídlo u nás odehrálo něco přes 100 zápasů, přesně 104 a vstřelil 19 branek.

Všichni si ho budeme pamatovat jako hráče, který trávil většinu času na marodce, ale pokud odejde, vzdejme mu poklonu za výkony, které u nás předvedl. Vstřelil mnoho důležitých i šťastných branek, ale i tak je to velký hráč současnosti a myslím i budoucnosti.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.