Lampard o nové smlouvě

Frank Lampard se vyjádřil o své nové smlouvě, kterou by měl podepsat v Chelsea. Pokud chcete vědět co řekl, přečtěte si tento článek.

Předsednictví Blues má za sebou dlouhé vyjednávání o nové smlouvě s Johnem Terrym, který se stal nejlépe placeným hráčem anglické Premier League. Nyní se budou snažit vyjednat daleko příjemnější podmínky. Tentokrát jde o dalšího hráče z kostry týmu. A to Franka Lamparda.

Lampard je zatím v prohlášeních neoblomný a tvrdí, že zůstane do konce kariéry na Stamford Bridge. Ale spekulace o přestupu a vyjednávání o nové smlouvě tomu moc nenaznačují.

,,Stále si přeji zůstat v klubu," řekl Lampard. ,,Naneštěstí máme mnoho problémů s novou smlouvou. Trvá to moc dlouho. Nyní začíná sezona a já mluvil s klubem, že nebudeme vyjednávat. Je to velká sezona pro mě i pro klub a já se chci soustředit."

Lampard už vyjednává s klubem velmi dlouho a během té doby se o něho začaly zajímat velké kluby. Jeden jako příklad – Barcelona. ,,Můj plán je zůstat. Mám ještě dvouletý konrtakt," dodal Frankie.

,,Chci v Chelsea odehrát zbytek kariéry. Je to jednoduché. Doufám, že se vše brzy vyřeší. Buď na konci sezony nebo někdy jindy. Klub mě zná a ví, že o peníze mi nejde. Samozřejmě, že jsou peníze důležité a klub to ví a já doufám, že podepíši můj poslední kontrakt do konce kariéry, abych zde mohl zůstat. To by bylo nejlepší," zakončil Lampard.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.