Alves chce jít do Chelsea

Podle posledních zpráv poslala Chelsea nabídku za obránce Sevilly, Daniela Alvese, který by měl zkvalitnit v minulé sezoně špatně hrající pravou obranu. Přestože si Brazilec přestup na Stamford Bridge přeje, tak oba kluby nenašly prozatím společnou řeč.

Brazilec si zoufale přeje, aby Sevilla potvrdila jeho přestup na Stamford Bridge, ale Chelsea a Sevilla se mezi sebou nemùžou dohodnout na podmínkách přestupu.

Alves se vrátil před hlavní sezónou na trénink s vítězi UEFA poháru, ale Brazilec je neústupný v tom, že chce přestoupit na západ Londýna.

Brazilec hající dopusud barvy španělské klubu pro Antena 3 řekl : „Můj agent byl v Anglii po nějakou dobu a nabídka Chelsea je to, co mě zajímá. Hrát na Stamford Bridge je obrovská šance pro moji kariéru a chci ji využít, pokud Sevilla respektuje moje rozhodnutí, tak budou akceptovat nabídku Chelsea a pustí mě. Odvedl jsem dobrou práci během čtyř roků pro Sevillu, tak se ptám bude se Sevilla chovat ke mně stejně ? Je to nutnost nabídku musejí přijmout. Nechci Sevillu opustit ve špatném duchu, ale už jsem řekl, chci hrát v evropském velkoklubu a tady je moje šance."

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.