Preview: Club America - Chelsea FC

Je to konečně tady! Na to na co jste všichni dlouho čekali. První přípravný zápas a test naší aktuální formy na sezónu 2007/2008 čeká naše kluky s modrou krví.

Do našeho týmu přišli přes léto zdarma Sidwell (Reading), Pizarro (Bayern) a Ben Haim (Bolton). Z hostování se vrací Glen Johnson (Portsmouth) a jediný který stál Abramoviče peníze je Malouda (Lyon). Odešli Boulahrouz (Sevilla), Geremi (Newcastle), Elmer (Aarau), Morais (APOEL Nikósie) a Ma Kalambay (Hibernian).

Náš tým právě trénuje na soustředění ve Spojených státech amerických, od úterka jsou v Kalifornii. Naším prvním soupeřem je mexické mužstvo Club America, které ve své historii dokázalo vyhrát 10× mexický titul, 5× mexický pohár a rovněž 5× Superpohár.

Favoritem zápasu jsme my, ale Club America má alespoň za sebou odehráno 1.kolo ligy, kde remizoval se svým rivalem Pachuca 1–1. Dávám nám šance tak 60:40, protože toho o našem protivníkovi víme opravdu málo. Vzhledem k tomu, že sezóna teprve začíná prewiew není nijak zvlášť dlouhé, na takové si počkejte až na 5.srpen,kdy sehrajeme s Manchesterem souboj o Community Sheld.

(Disney Friendship Cup)
Nominace týmů:
Chelsea: všichni, kteří jsou v USA
Trenér: José Mourinho
Hráč ke sledování: Florent Malouda

America: Alberto Becerra, Francisco Guillermo Ochoa, Santiago Fernández, Juan Carlos Mosqueda, Raúl Alvin Mendoza, Ignacio Torres, Cuauhtémoc Blanco, Duilio Davino, Nelson Cuevas, Germán Villa, Alberto Becerra, Daniel Bilos, Ismael Rodríguez, José Antonio Castro, Luis Fernando Saritama, Carlos Infante, Raúl Alberto Salinas, Diego Cervantes, Armando Navarrete, Alejandro Argüello, Ricardo Rojas, Salvador Cabańas, Óscar Rojas

Trenér: Luis Fernando Tena
Hráč ke sledování: Diego Cervantes
Stadion: Stanford Stadium
Výkop: 15.7.2007 v 3:00 SELČ
Rozhodčí: –

Můj tip: 1:2 – možná jsme menší favoriti, a tak bychom to měli potvrdit i výhrou, důležitý ovšem není výsledek, ale to jak si budou herně rozumět naši hráči

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.