Preview: Suwon Samsung Bluewings - Chelsea FC

Přesně tři dny bez hodiny od posledního a vlastně i prvního přípravného zápasu na americkém turné bude čekat náš tým další soupeř na rozehrání na novou sezónu. Tentokrát to bude asijský Suwon Samsung Bluewings.

Ve 2 hodiny v noci tak odstartujou naši kluci další šanci na sehrání se a vylepšení psychiky, tak jako tomu bylo v noci ze soboty na neděli, kdy náš tým po výborném výkonu ve druhém poločase dokázal v poslední patnáctiminutovce otočit nepříznivý stav 0:1. Výhru zařídil Florent Malouda nejprve svým premiérovým gólem a poté asistencí na vítěznou branku JT.

V našem týmu se mezitím pročistil vzduch. Rozpory trenéra Josého Mourinha s Romanem Abramovičem, o kterých se mluvilo velkou část uplynulé sezóny se prý vyřešili setkáním těchto dvou velice důležitých lidí v klubu. Dlouhá rozprava o tom jak to bude v klubu pokračovat dále snad pomůže i k lepším domluvám o přestupech. José Mourinho také prozradil, že se bude snažit hrát v následující sezóně především na křídla (Malouda,Cole,Rob­ben,Kalou), a tak bude mít němec Ballack těžkou pozici. Povyprávěl také o tom, jak věří Ševovi, o tom všem vás ovšem ale informoval náš šéfík cechinopetr :-D .

Jasným favoritem matche jsme my, očekávám tak lehčí průběh zápasu než s CA. Dofuám, že bude José opět spokojený i s hrou soupeře, která nás dobře prověří před asi nejvíc očekávaným přátelák s Los Angeles, kde už je David Beckham.

Obrazek Suwon Samsung Bluewings – Chelsea FC Obrazek
Nominace týmů:
Chelsea: všichni co jsou v USA
Trenér: José Mourinho
Hráč ke sledování: Andryi Ševčenko
Bluewings: všichni
Trenér: BK CHA
Stadion: Home Depot center (Los Angeles)
Výkop: 18.7.2007 v 2:00 SELČ
Rozhodčí: -
Můj tip: 0:2 (výhra bude naše!)

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.