Report: Los Angeles Galaxy 0-1 Chelsea FC

Chelsea vyhrála i poslední z přípravných zápasů, během turné z USA. CFC porazilo nový tým Davida Beckhama 1–0 a zatím neprohrála ani jeden zápas. Zápas také znamenal premiéru Beckse.

1. poločas

Do utkání jsme šli už s možnou sestavou na začátek sezony. Prvních deset minut se hrálo v pomalejším tempu, ale hned v 11. minutě měl šanci Malouda. Florent se probíjel přes obránce a nakonec vystřeli, ale brankář Galaxy Cannon vyrazil míč na roh. Za dvě minuty měli první šanci hráči LA. Centr Galaxy vyrazil Čech na Pavona. Ten měl prázdnou bránu, ale Čech se stačil vrátit do brány. Další šance LA byla ve 20. minutě. Po centru jednoho ze záložníků míč doletěl na hlavu útočníka a tan hlavou poslal míč těsně vedle levé tyče Čechovi brány. Poté měla zase rychle za sebou dvě šance Chelsea. První měl Ben Haim, který centroval a střelu SWP zablokovala obrana. Poté šel Kalou sám na Cannona, ale netrefil se prakticky do prázdné brány. V těchto chvílích jsme měli velký tlak. V 40. minutě se měli velko šanci Galaxy. Přesněji Abel Xavier hlavičkoval po centru do pravého rožku Čechovi brány, ale Čechíno skvěle vyrazil míč a zatleskal i Becks a kvality Petra uznal i Arnold :-).

Do konce poločasu se nic nestalo a tak první poločas skončil 0–0 pro Blues.

2. poločas

V 49. minutě přišla první šance v 2. poločase a hned branka. Roh se odrazil k Essienovi, ten vystřelil, ale míč se odrazil k Terrymu a ten posall míč nekompomisně k pravé tyči Cannonoci brány a Chelsea se dostala do vedení 1–0. Během druhého poločasu se už nic moce nestalo kromě jedné události. Porpvé se na trváníku Home Depot Center dostal David Beckham. Stadion začal bouřit. A po skončení zápasu se Beckham objal s Terrym. A tak jsme tento zápas vyhráli 1–0 díky kapitánovi J.T.

Ohlasy: José Mourinh o Robbenovi- Robben je jen zraněný. Jel domů a ne na Bernabeu.

John Terry- Nechtěl bych sem přijít jako Becks, ačkoli tu můžu mít skvělý život.(komentoval Terry příchod Beckse do MLS)

Obrazek Los Angeles Galaxy 0–1 Chelsea FC Obrazek

Sestava:Chelsea- Petr Cech (Carlo Cudciini 46), John Terry, Ricardo Carvalho, Tal Ben Haim (John Mikel Obi 46), Paulo Ferreira (Joe Cole 46), Florent Malouda (Glen Johnson 74), Frank Lampard (Steve Sidwell 74), Michael Essien, Shaun Wright-Phillips (Andriy Shevchenko 46), Salomon Kalou (Claude Makelele 61), Didier Drogba (Sam Hutchinson 89).

Galaxy- Joe Cannon, Ante Jazic, Ty Harden, Abel Xavier, Troy Roberts, Kyle Martino (Gavin Glinton 72), Landon Donovan, Kelly Gray, Cobi Jones (Quavas Kirk 56), Carlos Pavon (Peter Vagenas 61), Alan Gordon (David Beckham 78).

Branka: 48. John Terry
Stadion: Home Depot center (27 000 diváků)
Rozhodčí: Brian Hall
Fotografie

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.