Preview: Los Angeles Galaxy - Chelsea FC

Celkově třetí a zároveň poslední zápas čeká naši Chelsea. Tenhle zápas byl domluven už před nedávnem. Od tohoto matche se hlavně očekával debut anglické mediální superstar Davida Beckhama, který přestoupil do města andělů z Realu Madrid.

 Všichni čekali na jeho start proti Blues, ale ten americké fanoušky bude muset ještě nejspíš zklamat. Má problémy s kotníkem, a tak pravděpodobně do hry nezasáhne, ovšem náš trenér Mourinho ho poprosil, aby se pokusil alespoň na posledních deset minut ozkoušet kvalitu trávníku. Byli bychom k němu ohleduplní a určitě by jsme ho neokopávali, řekl José pro SkySports.

Proti Los Angeles se zas prozměnu na hřišti v našem dresu neukážou zranění Bridge s Ashley Colem. Hodně se spekulovalo i o startu našeho kapitána Johna Terryho, který si v posledním zápase s korejským Suwonem zlomil palec na pravé noze, JT se však cítí dobře a hrát by určitě měl.

Po dvou zápasech, ve kterých kouč „special one“ dost míchal sestavou, slíbil, že teď už nastoupí 11 statečných s nejlepší formou. Mohli bychom tak vidět jak to našim bude šlapat ve staronovém rozestavení 4–3–3.

Náš soupeř byl založen teprve v roce 1995! Hrají na stadioně The Home Depot center, kde už jsme se jendou vítězně utkali s výše zmiňovanými Korejci. Hvězdy týmu Galaxy jsou například nejznámnější americký hráč London Donovan, nebo nově příchozí David Beckham s Abelem Xavierem z Boro, který nosí extravagantní účes. Klubovými barvy jsou zlatá, černá a zelená.

Jak si vedl náš soupeř v posledním přátelském zápasu? V úterý prohráli vysoko 0:3 s Tigers UANL. Za to naši brankou Didiera Drogby ze 79.minuty zvítězili nad Samsung Bluewings, kde nastoupili také poprvé v nových žlutočerných dresech.

Za velkého favorita tohoto matche považuju náš tým. Pokud bude hrát nejsilnější sestava, jak slíbil trenér, dávám tak na výhru modrých 70 ku 30.

Zápas začne v noci ze soboty na neděli ve 2:30. Hrát se bude na stadionu domácího LA Galaxy a Vy můžete být při tom díky komentovanému on-line přenosu, o který se postará čechinopetr.

Nominace týmů:
Chelsea: všichni co jsou v USA
Trenér: José Mourinho
Hráč ke sledování: Arjen Robben

Galaxy: Cannon, Cronin, Friesz – Albright, Harden, Jazic, Kirk, Randolph, Roberts, Veris, Xavier – Beckham, Gray, Harmse, Jones, Klein, Martino, Tudela, Vagenas – Buddle, Caso, Donovan, Glinton, Gordon, Pavon

Trenér: Frank Yallop
Hráč ke sledování: David Beckham (pokud nastoupí)
Stadion: Home Depot center (27 000 diváků – Los Angeles)
Výkop: 22.7.2007 v 2:30 SELČ
Rozhodčí: –

Můj tip: 1:3 (snad se v zápase ukáže naše velká kvalita a s přehledem zvítězíme, uvítal bych i čisté konto Petra Čecha)

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.