PREVIEW: Charlton - CFC

Dnes proti sobě nastoupí dva vedoucí týmy anglické ligy. Chelsea, která v úterním utkání Ligy mistrů porazila belgický Anderlecht (1:0), dnes nastoupí na hřišti Charltonu.

CFC zatím dělá vše pro obhajobu titulu. A určitě bude chtít setřást i další tým z čela tabulky a vypracovat si tak náskok pro další průběh. Příležitost pro to bude mít už dnes.

Anglický šampión minulé sezony zatím vyhrál všech pět utkání a pokud i dnes udrží čisté konto, tak překoná další z mnoha rekordů a to nejvíce nul od začátku sezony.Chelsea neprohrála už 34 utkání v řadě a venkovní utkání z posledních dvanácti zápasů vyhrála jedenáct. Proti Charltonu se nám v poslední době daří, v minulé sezoně jsme je dvakrát porazili – jednou dokonce debaklem 4–0.

V Charltonu je na hostování Alexei Smertin, který přes klauzuli ve smlouvě nemůže proti svému zaměstnavateli nastoupit.

Claude Makelele má zdravotní problémy a možná nebude hrát. Za to Joe Cole, Wright-Phillips a Geremi čekají na svou šanci. V útoku možná nastoupí místo Drogby Hernan Crespo, ale počkejme si raději až na utkání. Mourinho nás stejně nějak překvapí. :-)

Městský rival získal prozatím jedinou trofej – FA Cup z roku 1947. Letos je Charlton jedním z největších překvapení dosavadní sezóny, a tak by šesté kolo mohlo být velmi zajímavé…

Spoluautor: katka

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.