Preview: Brøndby Kodaň - Chelsea FC

Vyladit formu, zlepšit atraktivitu hry a další prvky – poslední možnost něco vyzkoušet před soubojem gigantů o Community Sheld s Manchesterem United, který se koná už v neděli.

Předposlední match se hrál v Ibrox Parku a pro Chelsea přišla ještě celkem brzo malá facka, prohráli jsme tam po dvou brankách v posledních šesti minutách 0:2 s Glasgow Rangers. Na poslední přátelák jede Chelsea tentokrát do Dánska na hřiště týmu Brøndby Kodaň, asi zatím nejslabšího týmu, který proti nám nastoupí v přípravě.

Za nás by na hřiště neměl nastoupit na sto procent Michael Ballack a Arjen Robben, který asi pravděpodobně do Realu odejde. Chybět bude i Wayne Bridge. Do týmu by už konečně měl přijít Alex, kterému nebrání už nic aby hájil modré barvy, dnes to ještě nebude. Jak to bude s Dani Alvesem to se teprve uvidí.

Po tom co José slíbil, že se vrátíme k rozestavení 4–3–3 se asi nic měnit nebude, po většinu zápasu totiž Blues hráli v rozestavení 4–4–2 jako minulou sezónu.

Něco o našem dnešním soupeři: minulá sezóna se jim vůbec nepovedla, skončili až na 6.místě. V té letošní se jim nevede o nic líp. V nastartované dánské soutěži už hráli tři zápasy. Dvě prohry venku (0:1 a 0:5) a jedna remíza doma (2:2) je staví proti nám do role outsidera. Na stadioně Brøndby Stadion pro 29 000 diváků, který byl postaven v roce 1965 se asi znovu představíme v žlutočerných dresech.

Tenhle match se uskuteční dnes v 20:10.
Brøndby Kodaň – Chelsea FC
Nominace týmů:
Chelsea: všichni kromě zraněných
Trenér: José Mourinho

Hráč ke sledování: Andryi Ševčenko Brøndby: Ankergren, Andersen, Tornes, Cramer – Andresen, Rytter, Nielsen, Howard, Elanga, M. Rasmunssen, Bischoff, Randrup – Lantz, Lorentzen, Daugaard, Retov, Ericsson, Jorgensen, Gislason, T. Rasmunssen, Spelmann, Mikkelsen, Jensen, Olsen – Madsen, Bagger, D. Rasmunssen, Philippe, Katongo, Williams, Agger

Trenér: Rene Meulensteen
Hráč ke sledování: Morten D. Rasmunssen
Stadion: Brøndby Stadion (29 000 diváků – Kodaň)
Výkop: 31.7.2007 v 20:10 SELČ
Rozhodčí: –

Můj tip: 0:1 (pokud nevyhrajeme bude to ostuda, takové zápasy musíme v pohodě zvládat)

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.