Crespo chce odměnit fanoušky

Hernan Crespo je odhodlaný pomoct Chelsea svými výkony ještě více a vyhrát s ní co nejvíce trofejí, aby potěšil své fanoušky.

„Můžu říct jednu věc- fanoušci rozumí tomu, co já chci. Potřebuji jejich přízeň a potřebuji to cítit," řekl Crespo.

„To je jako divadlo. Něco děláte, lidi se postaví a zatleskají vám. Potom se cítíte velmi dobře. Když to tak není, tak se necítíte zrovna nejlíp. Nepřišel jsem do Chelsea jako turista. Chci hrát a dát hodně branek, ale nejdůležitější věc je, aby Chelsea stále vyhrávala."

Tuto sobotu oslavilo první dítě Crespa svůj první rok života a útočník Chelsea přiznává, že má jako otec jiný pohled na svět.

„ Když jsem viděl své dítě, tak se změnil můj názor. Když máte problémy a věci nejdou správně, tak jste hodně naštvaný. Ale když přijdu domů a vidím své dítě, tak všechny problémy zmizí. Tomu se říká štěstí. To je nejkrásnější věc, kterou v životě dělám. Teď má všechno svůj smysl."

Crespo odehrál v anglické lize zatím pouze dvě utkání a jen jednou skóroval, ale přišla Liga mistrů a Crespo je připraven na rotační systém. Drogba byl zatím v kádru Josého Mourinha první volbou na post útočníka, ale jeho zklamání v utkání s Anderlechtem může zapříčinit, že do utkání s Charltonem vyběhne na hřiště od začátku Hernan Crespo.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.