Lampard přijde o začátek sezony!

Je tu horká novinka z kabiny Chelsea a pro fanoušky taky pěkně hořká. Skysports před chvílí informovalo, že Frank Lampard je zraněn a nebude moci v neděli nastoupit proti Manchesteru. Jakoby té smůly nebylo málo, jde o malý kousek těla. Jde o zloměný prst na levé noze.

Lampard všřil, že se začátek sezony obejdebez problémů, ale není to tak. Při jednom z osobních soubojů před třemi týdny v Americe se zranil. Rozsah zranění byl objeven po x vyšetřeních až ve čtvrtek odpoledne. Když se tuto novinku dozvěděli hráči Chelsea a hlavně José Mourinho byli velmi naštvaní. Je to pro Chelsea velká ráná, i když nebyl Lampard zrovna ve velké formě bude to pro nás velká ztráta. Je to tahou týmu stejně jako John Terry.

Ačkoliv Chelsea ještě neví, jak dlouho bude Lampard chybět v sestavě, je už teď jasné, že přijde o nedělní zápas s Manchesterem United v Community Shiled. Také se čeká, že si nezahraje v prvním zápase Premier League proti Birminghamu City další týden. Toto léto se také o Lampardovi mluvilo ve spojitosti, že by mohl odejít po celkem dlouhé době ze Stamford Bridge. Nedávno však všechny umlčel podpisem nové lukrativní smlouvy.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.