Alvesovi lichotí zájem Chelsea

Daniel Alves dal velmi značně najevo, že by v příští sezoně rád oblékl modrý dres.Drobný brazilský obránce je spojován s odchodem ze Sevilly celé léto poté, co řekl, že by chtěl odejít do nějakého evropského velkoklubu.

Chelsea byla s příchodem tohoto 24letého obránce spojována nejvíce, ale také AC Milán, Liverpool a Arsenal se o něj zajímali. Alves přiznal, že přestup na Stamford Bridge může být jeho životní šancí, ale také poznamenal, že bude v Seville šťastný pokud se žádný přestup neuskuteční.

„Zájem Blues mi lichotí. Kariéra fotbalisty je krátká, a tak je důležité chytit dobrou příležitost, která se vám připlete do cesty, za pačesy a plně ji využít. Vždycky jsem říkal, že chci Sevillu opustit předními dveřmi, obzvláště po tak vydařené sezoně. Není to že bych chtěl odejít, ale nechci propásnout příležitost, kterou mám.“ Řekl Alves.

Chelsea může čekat na podstatný přísun peněz z možného odchodu Arjena Robbena do Realu Madrid před podáním oficiální nabídky na získání Alvese. Ale média ve španělsku tvrdí, že Blues již učinili nabídku ve výši 20 milionů liber.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.