Essien slibuje více senzačních gólů

Před nedělním zápasem Community Shield, záložník Chelsea Essien slibuje více ohromujících a nádherných gólů, které by měli fanoušci v této sezoně vidět.

Ghanský záložník varoval soupeře před jeho dělovými ranami. Essien řekl deníku The Sun, že chce vstřelit více gólů, které se podobají tomu, jaký vstřelil v dramatickém zápase proti Arsenalu v minulé sezoně. Tahle snaha – zlomyslně se odchylující raketa z 25 yardů – byla oprávněně zvolena Nejlepším gólem Blues v uplynulé sezoně.

Essien citoval pro deník The Sun: „Gól proti Arsenalu byl ten nejlepší v mé dosavadní kariéře. Skórovat proti takovému soupeři, z takovéhle pozici a v takovémhle čase je něco neuvěřitelného, něco co se nikdy nezapomíná. Ale já si myslím, že můžu střílet ještě lepší góly než tenhle. Jakmile si budu věřit, můžu takovéhle góly dávat. Co se týče mě, byla to fantastická sezona a já jsem šťastný s mými výkony.“ Hodnotí uplynulou sezonu Essien. „Nebyla to pro nás lehká sezona, a tak můžeme být rádi za ty dvě trofeje co máme. Doufejme, že příští rok budeme ještě lepší.“

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.