Lamps fit pro United, Robben připraven

Celá Chelsea vyhlíží finále Community Shield proti Manchesteru United a spolu s nimi i Franka Lampard a modrá armáda fanuošků, kteří si přejí něco podobného jako ve finále F.A. Cupu.

Včera večer informovala média, že Frank Lampard si nezahraje finále Community Shield proti Manchesteru a dlouho očekáváný start nové sezony PL. Chelsea zanedlouho přispěchala s prolášením, že Frank Lampard má malé zranění, ale že není ohrožen zápas proti Manchesteru. Nyní se o této problematice vyjádřil i asistent Special One Steve Clark.

,,Frankie je pro neděli připaven," řekl Clark. ,,Nezameškal ani jeden trénink, nezamešká zápas, je to charakter! Má malé problémy s prstem na levé noze, ale jen malé. Své zranění má už asi 4 týdny a nezameškal ani jeden zápas z přípravy. Je to malé zranění."

Clark také řekl, že klub stále počítá s Arjenem Robben o kterého má velký zájem Real Madrid. Arjen Robben se vyléčil z malého zranění, aby mohl Blues pomoci proti vítězi Premier League. ,,Robben trénoval včera a vedl si velmi dobře," dodal Clark. ,,Přijde a já doufám, že bude zde. Neříkal mi, že by nepřišel."

Čeká se možná ještě větší zápas než ve finále F.A. Cupu, protože Manchester bude chtít oplatit Chelsea porážku. Nestůjte stranou a dívejte se na bitvu plnou nervů. Náš zítřejší preview Vám může být pozvánkou, už teď přikládám odkaz na ON-LINE přenos. Tak vytáhněte šály a dresy. Nerváky začínají! COME ON BLUES!!! BLUE IS THE.......

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.