Sahar srazil Fulham

Náš kmenový hráč Ben Sahar vstřelil včera večer dvě branky v přátelském utkání na Loftus Road, proti týmu z Premier League Fulhamu. Ukázal se tak v dobrém světle na svém hostování v Queens Park Rangers.

Sahar odešel do týmu z Championship minulý týden. Je zde jen na hostování. Včera odehrál své první utkání v drese Q.P.R. a velmi se mu dařilo a pokračuje ve skvělé formě z minulé sezony. Mladá hvězdička už hraje pravidelně za Izraelskou reprezentaci a v Chelsea se zatím moc neprosadil. Zahrál si jen pár minut a ještě v zápase proti Manchesteru, kde o nic nešlo. Právě jeho rodná země mu může být osudnou při jeho kariéře. Každý 18-letý Izraelec musí na vojnu. Proto se parlament snaží odhlasovat vyjímku pro toho mladého talenta.

Ale zpátky ke včerejšímu zápasu. Fulham se dostal po 10 minutách do vedení díky brance McBrida. Asi po hodině hry ale začal kralovat Sahar a dvěma brankami v rozmezí 10 minut zajistl Queens Park Rangers vedení. Tým hned z našeho sousedství se nedokázal otřepat a prohrál své přátelské utkání 2–1.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.