José dostal v Americe dobrou náladu

José Mourinho nedávno prozradil, že si s Romanem Abramovičem už vše vyříkali a v klubu panuje mnohem lepší nálada. To z jeho slov vyplývá i teď.

Portugalec si ve čtvrtek v Los Angeles zahrál s ostatními členy realizačního týmu proti jedenáctce britských novinářů. Mourinho si dokonce navlékl i brankářské rukavice a jeho tým vyhrál na penalty. Ještě před exhibicí ale prozradil, jak dobře se momentálně cítí.

„Mám radost z klubu, z jeho složení, z podpory i komunikace. I mí hráči jsou fantastičtí,“ tetelil se José, od kterého prý v příštím roce už neuvidíme tolik extravagantních prohlášení do novin.

„Nechci mluvit s lidmi mimo klub, nemusím posílat vedení zprávy přes tisk. V současnosti je komunikace vynikající. V tomto klubu je všechno perfektní. Co se týče lidí venku, je mi to jedno. Nezajímá mě to.“

Mourinho je optimistický i ohledně nové sezóny. „V posledních pěti letech mé kariéry jsem vždy vyhrál alespoň jednu trofej, takže ne jenom čas od času. Děje se to z nějakého důvodu a já myslím, že teď jdeme správným směrem. Vždy nás čekají dvě velké soutěže – Premier League a Liga mistrů. Důležité jsou i oba poháry.“

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.