Robben definitivně na odchodu?

V médiích se o tom mluví čím dál častěji, Robbenův odchod do Realu Madrid dostává stále reálnější obrysy. Podle některých zdrojů už se Arjen dohodl na podmínkách smlouvy, teď zbývá jen dořešení přestupové částky mezi kluby.

Spekuluje se o tom už hodně dlouho, celá ta situace je zamotaná. Robben dříve řekl, že je na Stamford Bridge šťastný, přestup však nevyloučil. Mourinho by si ho chtěl také nechat, ale do prohlášení typu „odejde Arjen, odejdu já“ to má daleko.

Pro příchod nizozemského křídla se už několikrát vyslovil i prezident Realu, Ramon Calderon. „Vyjednávání přijde na řadu v nejbližších dnech nebo týdnech. Pokud to bude finančně výhodné, myslím, že to je jeden z hráčů, které bychom mohli přivést.“

Zvěsti říkají, že Arjen se v pátek odloučí od týmu v Americe a poletí do Španělska. Jeho náhradou v modrém dresu by prý měl být Royston Drenthe – mladé holandské levé křídlo, které by Chelsea měla z Feyernoordu ulovit asi za 7 milionů liber.

Blues údajně požadují za Robbena 15 milionů liber. Real zatím nechce dát víc než 12 milionů, tedy přibližně stejnou částku, za jakou šel Nizozemec z PSV do Londýna.

Mourinho nedávno situaci okolo nových smluv pro své klíčové hráče okomentoval takto: „Klub si chce tyto hráče nechat. Věřím vedení a výkonnému řediteli Peteru Kenyonovi ve vyjednáváních, která probíhají. Vím, že hráči chtějí zůstat a byl bych rád, kdyby podepsali,“ narážel José i na Lamparda a Terryho, kteří svůj kontrakt také ještě neprodloužili. Všem ještě na Stamford Bridge zbývají dva roky platné smlouvy.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.