Robben zatím neutíká, Mourinho ho v týmu chce

Arjen Robben navzdory všem spekulacím prohlásil, že vyjednávání o nové smlouvě sice zatím nejdou příliš dobře, ale případně by mu nedělalo problém ani zůstat v Londýně do vypršení stávajícího dvouletého kontraktu.

O jeho odchodu do Realu Madrid se mluvilo již dlouho, příchod Florenta Maloudy všechny spekulace posílil. Robben má sice daleko od prohlášení, že chce na Stamford Bridge zůstat do konce kariéry, ale ani si přestup nevybrečí.

Na otázku, zda příští sezónu bude stále oblékat dres Chelsea, nizozemský křídelník odpověděl: „Řekl bych, že ano. Jsem tu teď velmi šťastný. Zrovna jsem přijel na první dny tréninku, jsem rád, že znovu začínáme,“ prozradil z Los Angeles, kde se s týmem připravuje na novou sezónu.

Jestli však už brzy podepíše novou smlouvu, tím si tak jistý nebyl. „Nevím, uvidíme. Ještě jsem nic nepodepsal, moc dobře jednání nešla, ale uvidíme, co přinese budoucnost,“ řekl Robben, kterého těší i zájem z Madridu. „Myslím, že pro každého hráče je hezké, když se o něj zajímá světový klub. Je to dobré pro sebedůvěru.“

Nizozemce nechce nikam pustit ani José Mourinho. „Ohledně Arjena bych chtěl něco ujasnit – fakt, že jsme podepsali Maloudu, Robbena z klubu nevyhání. Chtěl bych, aby tu byli oba. I Arjen. Má ještě smlouvu na dva roky a jak všichni ví, tak se právě vyjednává nová. Snad se to povede a on zůstane.“

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.