Terry o nové sezóně

Náš kapitán vyslal varovaní směrem k hradbám Manchesteru United. V rozhovoru pro Chelsea TV prohlásil, že tým je připraven udělat vše pro to, aby koruna pro krále Premier league putovala příští rok zpět na Stamford Bridge.

Po dvou získaných titulech v řadě, přišla pro fanoušky Chelsea sprcha v podobě „až“ druhého místa v tabulce. Dominantní křížovou výpravu za ziskem titulu předvedl Manchester vedený Sirem Alexem Fergusonem, a tak ho po právu zvedli nad hlavu právě United. Z velké části se na neúspěchu podílela zranění našich klíčových hráčů. A John Terry byl jedním z nich.

Anglický kapitán ale trvá na tom, že to nebyl špatný ročník a že si celý tým jistě odehrál svoje. Zároveň dodal, že do příští sezony vstupují s čistým štítem a touhou vrátit titul zpět do Londýna.

„Musíte ocenit co tým dokázal, navzdory problémům, o kterých všichni víme, že byly. Ať už se týkaly hráčských absencí, či diskuzí okolo složení vedení. Na cestu vpřed musíme nahlížet pozitivně. Říkat, že nemít tolik zraněných, byli bychom schopni drtit Manchester, je zbytečné. Já jsem nyní v plné síle připraven vyrazit do nové sezóny, abych si na jejím konci mohl říct: Titul je náš!“

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.