Malouda si ukázal na Chelsea, splní se mu sen?

Florent Malouda se svěřil mediím, že by rád přestoupil do Chelsea a znovu se tak sešel se svými přáteli Michaelem Essienem a Didierem Drogbou. Má to ale jeden háček, v kádru José Mourinha je na jeho pozici přespříliš hráčů.

Florent Malouda, levý záložník Olympiqueu Lyon a francouzské reprezentace, si vybral místo, kde chce pokračovat ve své kariéře. O jeho služby se usilovně zajímá i Liverpool, ale Malouda má jasno, „vybral jsem si Chelsea,“ řekl pro Progres sedmadvacetiletý záložník. „Celou záležitost jsem prodiskutoval s José Mourinhem a i vedení klubu se mnou mělo rozhovor. To je také hlavní důvod, proč chci do Chelsea.“

„Jednání Liverpoolu mě zklamalo,“ netají se znechucením Malouda. „Jednání s Reds probíhalo pomocí prostředníků. Pro mě ale bylo lepší, když jsem si mohl o mé situaci promluvil s hlavním koučem.“ Pokud mu José Mourinho opravdu naznačil, že s ním počítá do kádru, musí zákonitě vědět, koho hodlá prodat. Neboť levého záložníka odehrají Arjen Robben, Joe Cole a zvládl by to i Shaun Wright-Phillips.

O Robbena se zajímá Real Madrid a přestože výkonný ředitel Chelsea, Peter Kenyon, před nedávnem prohlásil, že Robben bude i v příští sezoně oblékat modrý dres, mohl by to být právě on, kdo uvolní místo pro Maloudu. „Už přes rok o něj usilujeme, je to úžasný hráč,“ netají se zájmem představitelé Realu Madrid, kteří nyní řeší otázku hlavního kouče.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.