Drogba: Nikam neodcházím

Podle pátečního vydání deníku The Sun měl Didier Drogba zvažovat svůj odchod z Chelsea a s největší pravděpodobností zamířit do AC Milan. Dnes však tento rozhovor popřel a pro další bulvár News of the World prohlásil, že s nikým nejedná.

„Stojím před velkým rozhodnutím. Buď zůstanu v Chelsea, nebo vyzkouším novou kulturu a jiný fotbal,“ cituje The Sun kanonýra Pobřeží Slonoviny. „Teď usilovně pracuji a chci s Chelsea vyhrát ligu mistrů. Ve fotbale si však nemůžu být ničím jistý, nevím jak budu smýšlet příští týden,“ měl pokračovat Drogba.

Ale těžko říct, proč by měl odcházet. S Chelsea vyhrál dvakrát Premier League a v letošní sezoně přidal i prestižní FA Cup. Konečně se usadil v základní sestavě a přivykl na životní styl v Anglii, navíc je tažnou silou ofenzívy The Blues. „Každé léto novináři vytahují nějaké spekulace o mé osobě, ale můžu vás ujistit, že to není pravda. Milán je sice dobrý klub, vyhrál ligu mistrů, ale s nikým jsem o tom nemluvil,“ přiznal Drogba.

„Přečetl jsem si o tom v novinách, ale mezi mnou a Chelsea není žádný problém. Mám platný kontrakt a příští sezonu nás čeká opět boj o ligový titul,“ myslí si nejlepší střelec minulého ročníku. „Arsenal ztratil Henryho a je možné že ztratí i velkou část své útočné síly. Rozhodne se především mezi námi a United.“

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.