Frank Lampard, zůstane či odejde?

Několikrát se vyjádřil, že i příští sezonu chce oblékat modrý dres londýnského klubu, ale ve fotbale není nikdy nic jistého. Lampard stále neobdržel nabídku nové vylepšené smlouvy a ani jemu to nedává spát.

Rád by měl všechny spekulace z krku a věnoval se pouze a jenom nadcházející přípravě, která bude nesmírně důležitá pro začínající sezonu, ve které Chelsea nebude po dvou letech obhajovat titul anglického šampióna. „Po vítězném finále FA Cupu jsem jasně řekl, že chci zůstat. Ale od té doby se situace kolem mého kontraktu neposunula dále a já zůstávám v nejistotě,“ přiznává Lampard.

Všichni máme před očima přestup Thierryho Henryho, který také všude prohlašoval, že hodlá zůstat do konce fotbalové kariéry Kanonýrem, ale nakonec v příští sezoně oblékne dres katalánského velkoklubu – FC Barcelony, která má shodou okolností velký zájem i o našeho zástupce kapitána. „Do konce smlouvy mi zbývají dva roky a oni mi stále nepředložili nabídku na prodloužení. V ideálních podmínkách bych před třemi týdny podepsal novou smlouvu, ale nežijeme v ideálním světě, že?“ rýpl si Lampard do vedení týmu.

Lampard patří mezi nedotknutelné muže José Mourinha a se svými 21 brankami se řadí po bok Didiera Drogba v tabulce střelců. Od jeho příchodu z West Hamu uplynulo šest sezon a Lampard se stihl vypracovat na jednu z vůdčích postav Chelsea, ale dokáže odolat vábení španělských a italských klubu nebo zradí ‚svou rodinu‘?

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.