Čech: Byli jsme unavení

Petr Čech se vyjádřil pro anglický tisk ve smyslu, že mezinárodní víkend ovlivnil výkon Chelsea v domácím utkání se Sunderlandem.

Chelsea nakonec utkání zvládla a vyhrála 2:0, díky chybě Kevina Davise, který hned na začátku utkání mohl skórovat. Čech cítí, že většina hvězd z The Blues byla po náročném cestování po celém světe velmi unavená.

„Náš výkon v prvním poločase byl ovlivněn tím, že většina hráčů strávila uplynulých čtrnáct dní na cestách s reprezentací, a poté se do klubu vrátili velmi unavení," řekl Čech pro své internetové stránky.

„Měli jsme před utkáním pouze jeden trénink. To vzalo celou polovinu utkání, než jsme dokázali srovnat krok. A navíc Sunderland hrál velmi organizovaně a také velmi odvážně."

Brankář Chelsea také potvrdil, že šel do hry bez jakýchkoliv bolestí v rameně, které si poranil v utkání s Rumunskem.

„Nehledě na tři body, za které jsem samozřejmě rád, tak jsem potěšen tím, že jsem ve svém rameni necítil žádnou bolest. Ještě to není zdravé na 100%, ale je to lepší než po kvalifikačním utkání s Rumunskem."

Český reprezentant je také potěšený tím, že si klub ze Stamford Bridge už dokázal vytvořit náskok před hlavními soupeři v boji o titul. „Vždy když naši soupeři ztratí body, tak je to velmi dobrá zpráva pro nás," zakončil Petr Čech.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.