Nigérie: Přestaneme zvát Mikela

Jon Obi Mikel vysílal do své vlasti omluvenky z reprezentačních srazů tak dlouho, až Nigérijské fotbalové asociaci došla trpělivost. Po dobu neurčitou přestane být zván do reprezentace.

Záložník se omluvil z utkání afrického Poháru národů proti Ugandě kvůli údajnému zranění. Chelsea navíc NFA poslala dopis, ve kterém potvrzovala hráčovo zranění s tím, že se podrobí lékařské péči v Londýně. A to byl poslední hřebíček do rakve.

Nigérijská asociace má totiž pocit, že Mikel se poslední dobou snaží z reprezentační povinnosti vyvléknout až příliš často. Její mluvčí Ademola Olajire řekl: ,, Mikelovo nedisciplinované chování a laxní přístup k plnění závazků vůči nigérijskému národnímu týmu je neakceptovatelné. Dokud Mikel před národním týmem dává přednost Chelsea, můžeme mu maximálně popřát hodně štěstí."

Mikel se nevyhýbá jen seniorské reprezentaci, ale i výběru do třiadvaceti let.,, Fakt, že ho oba trenéři ve svém výběru nějak extra nepotřebovali znamená, že k Mikelovi si pozvánky pro příští reprezentační srazy cestu nenajdou." uzavřel Olajire.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.