Razantní změna přestupové politiky

Letošní léto nemůže být oproti minulým víc odlišné. Namísto drahých posil, na Stamford Bridge přicházejí hráči, kteří nezmenšili tučné konto Abramoviče ani o píď. Je to změna moudrá, či přinášející zkázu?

O tom se teď můžeme pouze dohadovat. Je jasné, že příchody Sidwella a Pizzara nezaplnily stránky sportovních deníků tolik, co příchody z léta minulého. Z fotografií se na vás usmívali Ballack a Ševčenko pózující s modrým dresem. Zato letošní posily přišli s mnohem menší pompou. Zajisté je to dáno tím, že nestáli ani libru. Dalo by se očekávat, že na ně logicky bude vyvíjen menší tlak. Paradoxně tomu může být naopak.

Někteří fanoušci, jenž před rokem nevěřícně kroutili hlavami, kolik že je to Abramovič schopen utratit za dva třicátníky, nyní se stejně nevěřícným výrazem sledují, jak na Stamford Bridge přichází jeden volný hráč za druhým. Obávají se, že klub tak začne pomalu ztrácet na prestiži. Nevědomky tak mohou vytvářet tlak na Pizzara a spol.

Kdo ví, třeba opravdu strhnou veškerou pozornost na sebe a uleví vyvíjenému tlaku na Ballacka se Ševčenkem, kteří by se konečně mohli pořádně rozehrát…

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.