Lampard: Těším se na další sezonu

Frank Lampard se po odehraném utkání za anglický národní tým vyjádřil, že se těší na dovolenou a na to, až načerpá nové síly pro příští sezonu, kdy by rád vrátil titul Premier League zpět na Stamford Bridge.

Kdyby chtěl Chelsea opustit, tak již dávno mohl vyjednávat s jiným týmem. Podle tzv. Bosmanova pravidla může jako hráč, kterému za dva roky končí smlouva, opustit svůj tým za tabulkovou cenu. A zájemců by se našlo požehnaně – Juventus, Barcelona nebo oba milánské kluby.

Ale Lampard v poklidu rozmlouvá s anglickými médii o dovolené a zdá se, že se velký přestup konat nebude. Má to však svá ale nebo chcete-li nikdy neříkej nikdy. Vedení Chelsea se rozhodlo na 14. 6. naplánovat zveřejnění nových dresů pro venkovní utkání, ale mezi hráči, kteří budou novou kolekci předvádět, Frank Lampard překvapivě chybí, což v případě zástupce kapitána nebývá zvykem.

Ale zanechme spekulací. „Těším se na léto, byla to dlouhá sezona,“ usmívá se Frankie. „Za poslední roky jsem si moc neodpočinul a letos mám k tomu konečně příležitost. Chci hlavně nabrat síly na příští ročník, kdy znovu budeme bojovat o titul. Rádi bychom jej vybojovali zpět,“ zakončil Lampard.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.