Poll vrací úder

Graham Poll, neblaze proslulý rozhodčí, který se nedávno rozhodl pověsit píš?alku na hřebík, obvinil Mourinha ze sprostých komentářů jak na svou adresu, tak na konto Sira Alexe Fergusona.

Na nedávném zápase na Stamford Bridge se sešli všichni tři aktéři – oba kouči i rozhodčí, jenž na mistrovství světa udělil tři žluté karty jednomu hráči v tom samém zápase. Mourinha tehdy jeden výrok opět popudil a podle Polla použil výrazy, které se ani nedají citovat.

„On ví, co mi řekl. Bylo to naprosto ostudné,“ řekl Poll pro BBC. „Radši to ani nebudu opakovat, i když jsem nad tím dlouho a těžce přemýšlel. Byl to hanebný osobní komentář vůči mně i protějšímu manažerovi.“

Mourinho si pak sám šel sednout na tribunu, až později si uvědomil, že ho tam anglický sudí vlastně vůbec neposlal. „Byl jsem šokovaný, když jsem to slyšel. On věděl, že zašel příliš daleko. Proto si sám šel přesednout, ještě než jsem měl příležitost ho vykázat. To, co řekl, bylo velmi osobní. Doufal jsem, že nikdy nic takového nebudu muset poslouchat,“ dodal Poll.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.