Pizarro in, Boulahrouz out?

Podle nejnovějších spekulací se mezi Bayernem a Chelsea chystá zajímavá výměna. Do Mnichova se má stěhovat Khalid Boulahrouz, opačným směrem poputuje Claudio Pizarro.

Boulahrouz, který přišel v loňském létě z bundesligového Hamburku, Mourinha ani fanoušky rozhodně neoslnil a na Stamford Bridge podle některých už nemá budoucnost. Bayern Mnichov po neúspěšné letošní sezóně obměňuje kádr a Kanibal by se mohl do Německa vrátit jako jedna z prvních posil bavorského klubu.

Na odchodu je naopak útočník Claudio Pizarro. 28letému Peruánci teď končí smlouva a podobně jako Michael Ballack nejeví zájem o její prodloužení. Mezi možné adepty na jeho odchod patří i Chelsea, jejíž manažer José Mourinho už několikrát prohlásil, že tým pro příští rok jednoho nového forvarda potřebuje. Hernán Crespo podle nejnovějších informací prodlužuje svůj pobyt v Miláně, takže médiím padly oči na Pizarra.

O něj jeví zájem i Juventus a Wolfsburg, ale peníze by mohly být pro Pizarra velkým lákadlem. Na Stamford Bridge je prý pro něj už připravená čtyřletá smlouva…

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.