Konec velkých příchodů?

V posledních dnech se zdá, že Roman Abramovič zavřel bezednou kapsu a ukončil tak mnohamilionové nákupy, které během tří let dostaly Chelsea do záporných čísel, tedy do situace, kterou by mnoho jiných klubů nemuselo přežít.

Podobným nákupům – zdá se – odzvonilo a Abramovič to měl říct i klubovému vedení. ‚Musíte to zvládnout bez mých milionů a udělat z klubu prosperující firmu‘ přinesl možný scénář deník The Sun. Jak se říká, na každém šprochu pravdy trochu, tak v tomto případě to platí dokonale, přestože to ruský oligarcha vyvrací: „Všechno je při starém, můj vztah k Chelsea se nemění a ani měnit nebude,“ brání se nařčení.

Pizarro, Alex, Johnson, Crespo – že tito hráč nemají nic společného? Omyl! Je sice pravda, že všichni minulou sezonu odehráli v jiných klubem, až na Sidwella a Johnsona mají každý jinou národnost, ale přesto je spojuje kromě zájmu Chelsea jeden důležitý fakt – při případném příchodu nezaplatí Chelsea více než 1 libru (za Alexe by The Blues zaplatili symbolický jeden dolar – pozn. autora).

Zůstanou Terry a Lampard i nadále?

Otázka, která tíží každého fanouška a snad i všechny novináře, kteří každý den přinášejí žhavé novinky o prodloužení případného kontraktu nebo odchodu obou anglických reprezentantů. Oba hráči se vyjádřili ve smyslu, že hodlají prodloužit kontrakt na dalších několik let, otázkou však zůstává, zda Chelsea splní jejich požadavky.

Oba by chtěli být nejlépe vydělávajícími hráči klubu a zároveň Premier League, ale zda bude vedení The Blues ochotné jim takovou sumu nabídnout, je ve hvězdách. Pokud se tak nestane, Frank Lampard by příští sezonu mohl odejít za symbolickou částku nebo dokonce ještě letos, aby Chelsea z jeho odchodu vydělala aspoň nějaké miliony.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.