Cole: Bude to jen lepší

Opět zdravý Joe Cole se podle svých slov nemůže dočkat, až si znovu navlékne anglický dres, stejně tak se těší i na další sezónu v Chelsea.

Joe si letos díky problémům s kolenem a chodidlem moc nezahrál, stihl pouze posledních několik zápasů. Motivace tedy není něco, co by mělo našemu záložníkovi před reprezentačním dvojzápasem s Brazílií (přátelsky) a Estonskem (kvalifikace na EURO 2008) chybět.

„Chci prostě vyběhnout na trávník a zahrát si fotbal, znovu hrát za Anglii. Ve Wembley to opět bude skvělé utkání, pak ještě důležité klání v Estonsku. Je to opravdu velká výzva a už se těch zápasů nemůžu dočkat,“ řekl Cole.

„Letos jsem hrál za nároďák pouze jednou, proti Holandsku. Celou sezónu nemít možnost hrát za klub a reprezentaci bylo opravdu těžké.“

Bývalý hráč West Hamu však věří, že příští rok bude z jeho pohledu mnohem lepší. „Taková sezóna, jakou jsem měl já, přichází snad jednou za život, takže doufám, že už to mám za sebou. Ještě mi zbývá dost sil na dva zápasy s Anglií, potom už budu mít pauzu a budu se moct pořádně připravit na příští rok. To uvidíte pravého Joea,“ slibuje.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.