Neporazitelnost pokračuje!

Chelsea zdolala Sunderland a publikum může znovu vynášet do nebes Drogbu a překvapivě Geremiho!

Blues nastoupili proti Black Cats ve tři hodiny londýnského času za neustálého deště. Ten se však během utkání proměnil v nepříjemné horko. CFC oblékla domácí modrou a Sunderland se představil v bílo – červeno pruhovaných dresech a černých kra?asech i stulpnách. Píš?alku vzakl do pusy Mike Dean a nadšení diváci, kterých se sešlo 41, 969 tisíc, se těšilo na úvodní hvizd.

První snahu jsme zaznamenali v šesté minutě, kdy Del Horno prověřil brankáře Davise, který míč pouze vyrazil. K balónu se dostal Crespo a pokusil se vystřelit přes dva obránce. Byl mu odpískán ofsajd. Další a taky poslední akce v první poločase jsme se dočkali v 15. minutě, kdy Essien vybojoval míč v osobním souboji s Basillou, aby nahrál Robbenovi, který se protancoval až k ráně, ale jeho střela byla zblokována, a tak CFC vybojovala aspoň roh.

Na začátku druhé půle došlo díky rotační taktice na střídání, a tak se na pole dostal Duff. Do další šance jsme se dostali v 50. minutě, když po spolupráci Essiena a Robbena se ke střele dostal Lampard. Ale chvíli na to jsme se dočkali prvního gólu! Geremi pronikl s bálonem, až se dostal ke střele. Kamerunec si tak může zapsat do deníčku svůj druhý gól v dresu CFC, který dal v 53. minutě.

V 54. minutě vystřídal Drogba Crespa a dvě minuty po něm Joe Cole Shauna Wright-Phillipse. V 63. minutě vytáhl z kapsy jednu ze svých spektakulárních show Arjen Robben. Po akci vpravo však Davis jeho střelu chytil. Patnáct minut před koncem se Robben přesunul na pravo, kde byl Joe Cole.

V 81. minutě se Stamford Bridge rozjásal po druhé po Duffově nahrávce na Drogbu. Didier zvyšoval na 2:0. V 89. minutě se Asier Del Horno poranil, a proto se Damien Duff stáhl do levé obrany a Chelsea dohrála zápas v deseti mužích.

Tak zase zůstaly body doma a Vy nezapomeňte na úvodní zápas Ligy Mistrů, který se odehraje v úterý v přímém přenosu na ČT 2. Co se týče Premier League, tak 17. 9. nás čeká venku Charlton.

Sestavy:

Chelsea: (4–3–3) Cech - Geremi, Gallas, Terry, Del Horno - Gudjohnsen (46. Duff), Essien, Lampard - Wright-Phillips (56. J. Cole), Crespo (54. Drogba), Robben.

Sunderland: (4–5–1) Davis - Nosworthy, Breen, Stubbs (50. Welsh), Hoyte - Elliott, Whitehead, Bassila, Miller (79. Le Tallec), Arca - Stead (46. Gray).

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.