Mourinho: Vše se chystá na utkání ve Wembley

Čekalo se klidné utkání, ale několik ostrých zákroku jej změnilo v bitvu na ostří nože. Mladíci na obou stranách se chtěli svým managerův ukázat, ale žádnému z nich se nepodařilo vstřelit branku a utkání tak skončilo nerozhodně 0:0.

„Rozhodčí podal svůj standart, tedy aspoň co se týká utkání na Stamford Bridge. Myslel jsem si, že mě poslal na tribunu, aspoň jsem to tak pochopil. Ale můj asistent a čtvrtý rozhodčí mě poslali zpět na lavičku,“ líčil José situaci, kdy přeskakoval zábradlí.

Oba týmy čeká 19. května odveta ve finále FA Cupu. „Žádná odveta to nebude, obě utkání nemají kromě soupeřů nic společného. Nastoupí jiní hráči, utkání bude pískat jiný rozhodčí a i atmosféra na stadiónu bude jiná.“

Ve včerejším utkání ukázali větší touhu po vítězství hráči Chelsea, ale bude to spíše z důvodu nepříliš zkušené sestavy Manchesteru United. „Jestli někdo měl vyhrát, tak Chelsea. Měli jsme víc šancí a utkání jsme dominovali, ale výsledek není důležitý,“ připouští Mourinho.

„Taková utkání už remízou končívají. Ben Sahar měl sice šanci a hráči United několikrát zaskakovali svého brankáře na brankové čáře, ale nic se neděje. Remíza je spravedlivá,“ zakončil Mourinho.

Ferguson: Mikel měl dostat červenou

Několik slov k utkání pronesl i manager hostujícího týmu, Sir Alex Ferguson: „Když se lidi podívají na naši sestavu, tak si museli myslet, že nás Chelsea převálcuje, ale nebylo tomu tak. Hráli jsme se ctí a pýchou. Zvláště výkony některých z našich mladíků se mi velmi líbily,“ chválí Ferguson.

„Jen je škoda, že se utkání po ostrém faulu Mikela trochu zvrhlo. Podle mě měl ten kluk dostat červenou kartu. José to moc dobře věděl a tak ho do druhého poločasu radši vystřídal,“ ohlíží se boss Manchesteru, který však trochu zapomíná na faul Eaglese, jenž taktéž mohl vidět červenou kartu.

Chelsea bude v utkání ve Wembley chybět Ricardo Carvalho, což je pro defenzívu The Blues citelná ztráta a Ferguson to moc dobře ví: „Je to utkání, kdy doufáte, že soupeři budou chybět hráči jako Drogba, Terry nebo Čech. Ale oni doufají v to samé, jen na druhé straně,“ zakončil Sir.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.