Královská návštěva ve Wembley

Jeho královská výsost a budoucí král princ William jako hlava Fotbalové Asociace nemůže na finále FA Cupu chybět. Královská lóže tedy také bude plna.

Jak tradice praví, první musí být hlavou fotbalu, druhý rugby. Princ Harry by se avšak přišel podívat také. Bohužel šestiměsíční pracovní cesta do Íráku mu v tom zabrání. Ale jeho bratr samozřejmě nikam nepojede a celý den si udělá volno na exkluzivní zápas a nové Wembley. Děvčata, pozor, půjde tam sám :-).

Vyjíždíte dálnicí z Londýna směr Oxford a najednou uprostřed planiny stojí to ONO… Je to krása vidět nové Wembley. Tak sice bylo trochu dražší (800 milionů liber) a trvalo to trochu delší dobu (nakonec se to protáhlo na dlouhých sedm let), ale vyplatilo se čekat. Anglie chce bojovat o pořádání MS v roce 2016, velkým soupeřem je USA, ale s novým národním stadionem Angličané rozhodně vedou…

Princ William bude naštěstí 19. května nestranný. Fandí totiž Aston Ville. Po zápase ho čeká večírek s výkonnými řediteli a oficíry z FA. Možná, že navštíví i hráče…Ale tak divoké jako s Harrym to asi nebude :-).

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.