Čech: Nemáme se za co stydět

Petr Čech přiznal, že středeční zápas s Manchesterem už sice ztratil své kouzlo, ale je rád, že Chelsea kapitulovala v boji o titul se vztyčenou hlavou.

Remíza 1–1 s Arsenalem rozhodla, ve středu už o nic nepůjde. Český gólman ale ví, že se jeho tým za předvedenou hru na Emirates Stadium nemusí stydět.

„Díky našemu výkonu jsme hřiště opouštěli se vztyčenou hlavou,“ prozradil Čech pro své internetové stránky. „Znovu jsme prokázali, že tento tým má velký charakter. Vynaložili jsme obrovské úsilí a s deseti muži jsme dokázali vyrovnat. Nakonec z toho mohla být i výhra.“

„Škoda, že jsme vítězný gól nedali, protože ve středu by pak ještě bylo o co hrát. Matematicky by tam stále ještě byla šance na zisk titulu. Teď však nadcházející zápas ztratil své kouzlo, Manchester podle mě nenastoupí v nejsilnějším složení – budou pár hráčů šetřit na finále FA Cupu, bude to úplně jiný zápas.“

Trochu zamíchat sestavou by mohl i José Mourinho a tak si Čech nemůže být jistý, zda se opět postaví mezi tyče. „Nebylo mi řečeno, že bych v příštích dvou zápasech neměl hrát. Tak či tak, chceme porazit United i Everton. Dlužíme to našim fanouškům,“ dodal.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.