Mourinho: Mí hráči jsou hrdinové

Sezona se chýlí ke konci a Chelsea dnes ztratila šanci i na titul v Premier League. Přesto si hráči zaslouží velké uznání za utkání s Arsenalem. Více než poločas hráli v deseti, ale přesto dokázali vyrovnat a v posledních minutách sahali i po vítězství.

Manchester United včera v městském derby porazil City a přesunul tlak na Chelsea, která, pokud si chtěla udržet teoretickou naději na obhajobu titulu, musela na Emirates Stadium porazit domácí Arsena. Nicméně, po konečném hvizdu bylo jasné, že sny se rozplynuly. Manchester United získal titul po dlouhých čtyřech letech.

„Gratuluji šampiónům. Všem hráčům Manchesteru United, jejich managerovi, fanouškům, vedení a všem, kteří jim pomohli získat titul,“ prozradil SkySports.com Mourinho. „Ale musím říct, že jsem možná š?astnější dnes, než když jsem byl šampiónem já. Mí hráči jsou hrdinové, to co předváděli celou sezonu je neuvěřitelné.“

„Dnešní utkání je hodno k zapamatování. Ukázalo, jací hráči Chelsea jsou a co všechno obětují pro klub. Už nelze být š?astnější s tím, co jsme v závěru sezony dokázali,“ pokračuje překvapivě José, přestože Manchester United několikrát nabídnul Chelsea daleko lepší pozici, jenže londýnský klub ji nikdy nedokázal využít, a? díky ostudnému výkonu v Newcastlu nebo domácí remízou s Boltonem.

„Celou sezonu jsme museli odehrát s jedním středním obráncem, ale nerad bych o tom teď hovořil,“ ušklíbl se Mourinho. „Možná si řeknete, že vyřazení z Ligy mistrů muselo pro mé hráče znamenat ztrátu motivace a nedostatek odhodlání do dalších utkání, ale bylo tomu přesně naopak. Mí hráči byli brilantní, jsem na ně pyšný,“ zakončil Mourinho.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.