ARSENAL 1:1 CHELSEA

Odzvoněno! Manchester United získává titul. Chelsea v infarktovém závěru nedokázala vyhrát. Proti Arsenalu se hraje zle v jedenácti, natožpak v desíti…

Tomu se nedá říci marodka, ale lazaret. Mourinho se snažil náš kádr aspoň omladit (přece jenom jsme hráli s Gunners) a na lavičku posadil Sinclaira a Sahara.

Chelsea i Arsenal působili vyčerpaným dojmem, a proto se nepouštěli do nějakých velkých hazardů. Za zmínku stojí v první půli jen Boulahrouzův faul v pokutovém území, jeho následné vyloučení a následné proměnění následné penalty Gilbertem. Prohráváme 1:0 a ani nevíme jak…

Druhá půle nás je jen deset a vypadá to na pěknou mizérii. Bráníme a bráníme… Hráči v modrém však měli budíky nastavené až na šedesátou / sedmdesátou minutu. V tu chvíli se probudili a Arsenal pěkně prohnali.

Nejdříve vyrovnal Michael Essien po centru Shauna a pak zvýšil Joe, ale bohužel z ofsajdu. Byl to jeden z nejkrásnějších ofsajdových gólů letošní sezóny. Posledních deset minut včetně čtyřminutového nastavení se nedá popsat slovy. Hráči jezdili sem a tam a každý z nich mohli mít na kopačkách vítězný gól.

Nikdo ho však nedal a tak se stalo, že Arsenal zařídil titul pro Manchester United (skoro až oxymoron). Nevadí, přátelé. Premier League budeme hrát i příští rok.

Arsenal 1:1 Chelsea
Branky: 43. Gilberto z pen. – 70. Essien
Emirates Stadium (60 102 diváků)

Arsenal: Lehmann – Eboue, Gallas, Toure, Clichy – Diaby (79. Hoyte), Fabregas, Silva, Denilson (59. Hleb) – Adebayor, Julio Baptista.

Chelsea: Čech – Ferreira, Boulahrouz, Terry, Bridge – Mikel (74. Diarra), Essien, Lampard – Wright-Phillips (80. Sinclair), J. Cole, Kalou.

Žluté karty: Adebayor – Mikel, Essien.
Červená karta: Boulahrouz.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.