Přijdou změny, říká Mourinho

Pomalu končí sezóna (uvidíme, jestli úspěšná či nikoli) a modrý klub pomalu vzhlíží kupředu…

Další kolo spekulací a strachu pro hráce Chelsea dnes roztočil José Mourinho, když prohlásil: “Příští rok bude sestava trochu jiná. Samozřejmě si cheme udržet velké hráče, ale uděláme obměnu tak u dvou či tří. To je normální.”

Takže normální koloběh, jak říká pan trenér. Lampard s Terrym mají na noze velký řetěz v podobě smluv a jen tak se od Stamford Bridge nehnou. Velká jména jako Didier Drogba či Joe Cole nás také s největší pravděpodobností neopustí. Podobný velký odchod jako minulý rok v podobě Gudjohnsena či Duffa nás, doufám, nečeká.

Naopak je to Andrej Ševčenko, který na své poměry hrál vcelku mizerně a měl by si uvědomit, že Mourinho z něj na zadku nesedí, jako to bylo dlouho u Ancelottiho.

Velké otazníky visí nad Arjenem Robbenem a Shaunem Wrightem – Phillipsem. Shaun málo hraje a hlásí se o něj Aston Villa, Arjen je stále zraněn ale na druhou stranu je mazánkem Mourinha. Po snaze „přicpat se“ do sestavu v Liverpoolu si šplhnul ještě více.

John Obi Mikel a Salomon Kalou jsou naše dě?átka, která nám akorát pěkně přes příští rok vyspějí.

Co ale dvojice Paulo Ferreira a Wayne Bridge? Waynea aspoň jistí, že jiného levého obránce a hlavně dobrého neseženeme. Paulovi dýchá na záda Lassana, což je podobný případ jako dvojice Johny – Salou. Výrazně ale také funí Khalid Boulahrouz. A kdo vyloženě slintá, tak to je Glen Johnson.

Vrátí se z hostovačky v Portsmouthu a je dosti pravděpodobné, že Paulo mu pouze předá klíče od bytu.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.