Chelsea vypadla z Ligy Mistrů!

Po napínavém zápase jsme vypadli… Co si z toho odnesete Vy?? Má cenu psát reportáž? Neviděli jste to snad všichni?? A teď se přiznejte, kdo si neukousal všechny nehty??

Berte tohle jako signál, že máte svůj klub ctít v dobrém i ve zlém.

Musím se přiznat, že poslední dobou mé fanatické zapálení pro klub dosti pohasínalo. Nechu? z nových fanoušků ženoucích se za úspěchem, výroky Mourinha a i předváděná hra mě někdy dosti nechávala na pochybách, jestli ještě někdy tu svojí Chelsea uvidím.

Ano, letos to měla být Chelsea, kdo měl postoupit do finále a celý pohár vyhrát. Načasování a i forma celku v těchto utkáních byla naprosto přesná a i přesto, že by někteří lidé „prskali“, že to vyhrála „ta Chelsea“. Z hlediska fotbalového, ekonomického atd. by to byl ale naprosto odpovídající vítěz…

Včera po zápase jsem koukala z okna a přemýšlela. No a co, ten pohár je jen kus plechu (nyní opomeňme ty peněžní prémie pro klub). Jako asi každá fanynka jsem si pořádně pobrečela, ale spíše proto že mi bylo líto Petra Čecha a obzvláště Arjena Robbena.

Nejsem smutná, že se nebudu moc chlubit novou trofejí, kterou můj tým získá. Naopak. Včera se ve mně znovu probudil ten pocit, který jsem zažívala s tou starou Chelsea. Nikdy neopustit klub. Nikdy nezanevřít, nikdy nenadávat na hráče, kterému se něco nepovedlo.

Je to výzva pro Vás, jestli pro Vás Chelsea ještě má vůbec smysl. Co budete říkat 19. května večer, jestliže se ukáže, že naším jediným pohárem je Carling Cup?? Jestliže máte problém, Liverpool hlásí s novým majitelem comeback! Odkaz máte tady : liverpoolsky.net

Fandění není o trofejích!

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.