CHELSEA 2:2 BOLTON

Odpočívající Chelsea doma neporazila Bolton, tedy spíše brankáře tohoto celku, a pohár se jí pomalu vzdaluje… Před soustředěním na Ligu Mistrů si pojďme připomenout dnešní zápas.

Největší hvězdy (opravdu ironie, že mezi nimi nebyl Sheva) ze začátku odpočívali na lavičce. Není divu, uprostřed týdne nás čeká výlet do Liverpoolu. I přesto ale Mourinhovci vlétli do utkání velice rychle…

V patnácté minutě o sobě dali vědět fanoušci. Celý stadion stál a tleskal a zpíval chorály. Takové pozdvižení u nás už Everton dlouho neztropil (první gól proti MU dal Stubbs).

Ze začátku Blues jasně ukázali, kdo je tady pánem. Jaké pak ale bylo překvapení, když si v devatenácté minutě připsal vedení Bolton, a gól jmenovitě slovenský stoper Michalík. O tři minuty později nás ale vrátil do hry Salomon Kalou. Krásně si naběhl na krásný centr Wayne Bridge. 1:1!

Jaro je v plném proudu a tak je to i s Salomonem… Chelsea tlačila svého protihráče, ale přišla i smutná zpráva. Naplno šel do souboje Ricardo Carvalho a skončilo to střídáním. Nepříjemný střet odneslo koleno. Jestli nepojede na Anfield… Dnešní utkání však patřilo brankářovi Jaskeelainovi! Těch střel kolik chytil! Být v brance větší nešika, určitě vyhrajeme…

Zpátky ke Kalouovi. Didier Drogba druhý nám zařídil i druhý gól. Lampard, který přišel místo Carvalha, rozehrál rohový kop, Kalou hlavičkoval a do vlastní sítě si to srazil Jaskelaainen s jedním ze svých spoluhráčů.

Vše se zdálo být ideální… Vyhrávali jsme a Manchester prohrával. Ale ještě nás čekal druhý poločas…

Do druhého poločasu jsme se vřítili stejně rychle. Davies však v 54. minutě vyrovnal! A znovu po standardní situaci! Mourinho pak poslal na hřiště všechna svá esa, šetření sil nešetření… A Manchester United prohrával už 2:0. Ke konci hráči Chelsea vyhnali utkání k infarktovému závěru. A Devils utkání obrátili na 4:2.

Na Blues bylo vidět obrovské odhodlání, ale také už nemohoucnost a vyčerpání. Uvidíme Mourinha fňukat(můj tým toho má tolik – plus si přidejte portugalský dialekt)? Je to škoda, dnes jsme si mohli vidinu poháru Premiership přileštit… Není však čas na pláč, teď se Chelsea musí soustředit na Liverpool!

Chelsea 2:2 Bolton

Branky: 22. Kalou, 34. Jaaskelainen (vlastní) – 19. Michalík, 54. Davies.

Stamford Bridge (41 105 diváků)

Chelsea: Čech – Geremi, Carvalho (29. Lampard), Terry, Bridge – Wright-Phillips, Diarra (60. J. Cole), Mikel, Essien – Kalou, Ševčenko (45. Drogba).

Bolton: Jaaskelainen – Campo, Meite, Michalik, Gardner – Teymourian, Thompson (45. Vaz Te), Tal (77. Sinclair), Speed – Davies, Anelka (90. Martin).

Rozhodčí: Rob Styles

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.